המלצות לייבל אדריכילם

לרונן ומירה,

כבר גרים 6 שנים בבית שתכננתם לנו. מרגישים יום-יום את החוכמה בתכנון הבית, ותמיד שמחים לקבל מחמאות על עיצובו מרבים מאלו שבאים לבקר אותנו. עדיין זוכרים את הירידה לפרטים בתכנון, הסבלנות בתהליך, התקשורת המצוינת, הידע האינסופי בתחום העיצובי ולבסוף ליווי הבניה.

אנשים מספרים שהבניה עבורם הייתה סיוט. אצלנו, בין היתר בזכותכם, הבניה זכורה כתהליך של יצירה והתהוות. תמיד ידעתם לתת המלצות טובות, מקצועיות מאוד והכל באווירה טובה, תוך הקפדה על אסתטיקה ותוך שמירה על פונקציונליות.

לאורך תהליך התכנון כולו, שמנו לב איך אתם לומדים את הטעם שלנו, מה שחשוב לנו, ומובילים את זה הלאה לגבהים חדשים – מעבר לציפיותינו. לבסוף, וגם בימים אלו (כשרוצים לשדרג את עיצוב פנים הבית) – נעזרים רבות במירה, והתוצאות מדברות בעד עצמן – בית יפה מבפנים ובחוץ, פונקציונלי ושכיף לגור בו.

תודה רבה,

דגנית ולירון שפר

עין-ורד

רונן ומירה היקרים,

אחרי מסע ארוך ומשותף יחדיו נכנסנו לביתנו החדש

תודה רבה על הליווי העצות והתמיכה.

עזרתם לנו הרבה מעבר למצופה מאדריכל והרגשנו הרבה פעמים שהפרוייקט חשוב לכם לא פחות מאיתנו

תודה רבה,

חן ולירן ניסימי

פרדס חנה כרכור

ממליצים על לייבל אדריכלים
—

גם אנחנו בחרנו ברונן ומירה לייבל האדריכלים המדהימים לתכנן את ביתנו המדהים וממש לא בכדי. אנחנו בתחום הבניה הפרטית כעשרים וחמש שנה

מתחת ידינו עברו עשרות רבות של אדריכלים ורק בכם, מצאנו את השילוב הנדיר בין אמנים בעלי שיעור קומה, לבין בני אדם  אשר האכפתיות שלהם, לעשות הכל על מנת להגשים ללקוחותיהם את חלומם, נדירה ביותר.

תודה רבה,

מירי והדר כרמל

קדימה